Naujoji Google Analytics versija (GA4): Kas tai?

Ar migruoti į Google Analytics 4 (GA4)?

Nauja Google Analytics versija yra neišvengiamas žingsnis, kurį turite įgyvendinti jau šiandien. Nuo 2023 metų liepos dabartinė versija yra stabdoma ir nebeveiks.

Naujoji, jau ketvirta Analytics versija yra labiau pritaikyta svarbiai ateities analizei ir duomenų saugumui.

  1. Duomenų saugumas: Google Analytics 4 yra sukurtas, kad prisitaikytų prie naujų privatumo politikos nustatymų. Jis leidžia jums nustatyti duomenų saugojimo laikotarpį pagal savo poreikius ir naudoja naujausius duomenų modeliavimo modelius, siekdamas apsaugoti duomenis nuo gresiančios netekčios dėl griežtesnių privatumo politikų.
  2. Lanksčios ataskaitos bei naudingos vizualizacijos: GA4 analitika suteikia patobulintas ir lankstesnes vizualizacijų bei ataskaitų galimybes. Tai suteikia jums išsamesnes ir aiškesnes įžvalgas apie jūsų svetainės naudojimo duomenis, o tai yra svarbu priimant pagrįstus sprendimus verslo plėtrai.
  3. Išvenkite nepageidaujamų iššūkių ateityje: Palikite šią užduotį profesionalams. Migruojant į naująją versiją dabar, jūs galite būti ramus dėl savo duomenų ir tuo pačiu išvengti nepageidaujamų trikdžių ateityje.

Pasirinkus Google Analytics 4, jūs prisiderinsite prie naujų privatumo politikos reikalavimų ir gausite lanksčias įrankių vizualizavimo ir duomenų analizės galimybes. Tai leis jums priimti patikimus ir pagrįstus verslo sprendimus ateityje, vadovaujantis tiksliais ir aktualiais duomenimis be jokių nepageidaujamų trikdžių.

Loading...